About ایده کسب و کار خانگی

این مدل کسب و کار در منزل ممکن است برای بسیاری از افراد سخت و دشوار باشد. اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید با راه اندازی خدمات ترجمه کسب درآمد کنید.
ایده کسب و کار
با یک پیج اینستا یا یک وب سایت یا کانال تلگرامی میتونی وارد بازار فروش بشی یا اینکه مستقیما وارد بازار بشی و مغازه داشته باشی

مانند زیورآلات ساخت دست که از طریق آنلاین یا فروشگاه‌های مختلف، می‌توانید به فروش برسانید.

این روزها هرکسی که عشقی خاص به دنیای برنامه‌ها داشته باشد، می‌تواند یک برنامه یا بازی آنلاین ایجاد کند. اگر نوجوان شما ایده عالی و مهارت فنی در تحقق آن دارد، می‌توانند این کار را به یک تجارت تبدیل کنند.

بازار این ایده در ایران دست نخورده است بنابراین می‌توانید درآمد خوبی از آن کسب کنید.

برای اینکه از قیمت ها مطلع شوید بهتر است سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را پیدا کنید و به آنها مراجعه کنید و نرخ خود را تعیین کنید. البته اگر در ترجمه مقالات انگلیسی مسلط باشید می توانید کارهای زیادی را انجام دهید و از راه و روش های زیادی کسب درآمد کنید.

یا می‌تواند شامل انجام کارهای مستقل برای بازاریابی مشاغل دیگر باشد.

و بعد الگوی کار که باید طوری در نظر گرفته شود که قابل تولید به صرفه باشد در حالی که برای تولید فردی این موضوعات میتواند راه رقابت و برنده شدن باشد. مسئله دیگر تعداد کار است و تنوع طرح که برای کارگاه به صرفه نیست که مرتبا طرح عوض کند و باید هر طرح در تعداد مشحصی بطور دوره ای یا یکجا تولید شود و خب بسیار موارد دیگر که میتوانید از این زاویه با نگاه هوشمندانه خودتان پیدا کنید. پس سفارش گرفتن مثلا از آسایشگاه سالمندان یا موسسات خیریه که معمولا برای خیرین خاص هدیه نفیسی در نظر میگیرند میتواند برای شما مفید باشد یا از شرکتهای معتبر بخصوص در ایامی که مناسبت خاصی در پیش است. در هر صورت فعلا همین قدر عرض کردم تا اگر مایل بودید و بیشتر در مورد کار خودتان سحبت کردید دقیق تر عرض کنم . موفق باشید

نقاشی با خودکا. وکاریکاتور و نقاشی روی بوم و ساخت درخت تزیینی بنسای و ساخت سبد اینا بلدم و میخوام ازشون استفاده کنم

یک دوره خرید و فروش بازار سهام ببینید. این دوره‌ها به صورت آنلاین نیز برگزار می‌شوند. زمانی که یاد گرفتید می‌توانید برای دیگران شروع به خرید و فروش سهام کنید و از آن‌ها حق دلالی بگیرید.

به طور مشابه با شمع‌ها، می‌توانید با ترکیبات مختلف صابون‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌ها و عطر‌های متنوع در منزل بسازید و آن‌ها را در خرده‌فروشی‌ها یا به صورت آنلاین به علاقه‌‌مندان بفروشید.

می‌توانید پارچه‌های متنوعی را از جنس‌های مختلف در طرح‌های متفاوت تولید کنید و آن‌ها را به مشاغل خاص ‌مانند خیاط‌ها، طراحان لباس و سایر هنرمندان و صنعتگران بفروشید.

بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید باید به فکر جذب ترافیک باشید. راه و روش های زیادی برای جذب ترافیک وجود دارد که مهمترین آنها تولید محتوا و بهینه سازی سایت است. شما برای سایتتان شروع به تولید محتوا های حرفه ای می کنید تا مخاطبان و کاربرانی که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند شما را خیلی راحت پیدا کنند.

اگر یک نقاش هستید، علاوه بر فروش آثار اصلی خود، چه به صورت سفارشی یا کلی، می‌توانید از آن‌ها نسخه‌های کپی تهیه کنید و آن‌‌ها را با قیمتی نسبتاً ارزان‌تر دوباره به فروش برسانید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “About ایده کسب و کار خانگی”

Leave a Reply

Gravatar